deti hry

Nejlepší vzdělávací hry pro děti v roce 2022

Článek lze přečíst za 2 minuty

Zábava a učení v jednom: Top vzdělávací hry pro děti, které vás překvapí!

Vstupujeme do světa, kde zábava a vzdělání jdou ruku v ruce, kde virtuální světy nabízejí víc než jen dobrodružství. Srdečně vás vítám v naší sekci věnované nejlepší vzdělávací hře pro děti v roce 2022. Připravte se na cestu, která promění hraní na učení a obráceně.

Představte si, že jste jako Indiana Jones na lovu za ztracenými poklady. Ale místo starožitných nádob a uměleckých děl sbíráte dovednosti jako čtení, psaní, matematiku a vědu. Toto je přesně to, co dělají dnešní nejlepší vzdělávací hry pro děti.

Začneme s hrou, která se jmenuje “Prodigy Math Game”. Děti si to zamilují, protože to je jako by byly vrženy do světa plného kouzel a dobrodružství, kde muste bojovat s monstry a zároveň vyřešit matematické úlohy. Představte si to jako kříženec mezi Harry Potterem a školou. Nejen, že je to skvělý způsob, jak děti naučit matematiku, ale také je to skvělý způsob, jak je zaujmout a motivovat k učení.

Další hrou, o které musíme hovořit, je “Toca Life: World”. Tato hra dětem dovoluje, aby byly režisérem svého vlastního příběhu, díky nízkému tlaku a otevřenému konci. Zde se děti naučí základní životní dovednosti prostřednictvím role-play a explorace. Pracují ve virtuální pekárně, navštěvují doktora anebo se starají o zvířata na farmě. Skrze tuto hru se děti mohou učit o světě kolem nich, a to vše z pohodlí domova.

Pokud hledáte něco, co děti naučí programování, “Coding Games For Kids – Learn To Code With Play” je ta pravá volba. Tato hra využívá skvěle zamaskované učení, kde se děti učí kódovat skrze zábavné a intuitivní hry. Je to jako když se vaše děti stanou malými hackerý, ale v dobrém smyslu.

A konečně, nemůžeme opomenout “Duolingo Kids”. Tato hra je jako malý polyglot v kapse vašeho dítěte. Děti se mohou učit různé jazyky pomocí interaktivních her a výzev.

Těmito hrami se vzdělání stává zábavou a interaktivní zkušeností. Děti se nejen učí důležité dovednosti, ale také rozvíjí kreativitu, řešení problémů a kritické myšlení. A co je nejlepší? Oni to ani nepoznají, protože jsou příliš zaneprázdněni tím, že jsou hrdiny vlastních dobrodružství.

Takže pokud hledáte způsob, jak vzdělávat své děti a přitom je bavit, tyto hry jsou skvělou volbou. Zkuste je v roce 2022 a vaše děti se stanou malými génii, aniž by to věděly.

deskové hry - TLAMA games

Štítky: , , , , , , , , ,