enlisted w

Enlisted: Válečné bitvy druhé světové války

Článek lze přečíst za 2 minuty

Enlisted: Vstupte do světa druhé světové války jako nikdy předtím!

Enlisted je válečná akční hra zasazená do období druhé světové války, která nabízí hráčům autentické a realistické zážitky z velkých multiplayerových bitevních polí. Vyvinutá společností Darkflow Software, tato hra se zaměřuje na precizní detaily a historicky věrné prostředí, které umožňuje hráčům zažít jedinečné bitvy z této ikonické éry.

Jazyková podpora a lokalizace hry Enlisted jsou postupně rozšiřovány, aby zahrnovaly více regionů a jazyků. V současnosti jsou hráči schopni si zvolit angličtinu, ruštinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, polštinu a čínštinu. Tato snaha umožňuje hráčům z různých částí světa vychutnat si hru ve svém mateřském jazyce.

Enlisted přináší různé herní režimy a bitvy, které se odehrávají na historických bojištích. Hráči mají možnost ovládat vojáky z různých armád, včetně Sovětského svazu, Německa, Spojených států a dalších. Hra se pyšní širokou škálou důkladně zrekonstruovaných zbraní, vozidel a vybavení používaných během druhé světové války.

Jedním z hlavních lákadel Enlisted je jeho důraz na taktiku a spolupráci. Hráči se mohou zapojit do bojů v týmových režimech, které vyžadují koordinaci s ostatními členy týmu, plánování strategie a úzkou spolupráci. Tímto způsobem hra nabízí zážitek, který vyžaduje více než pouhý střelecký um.

Pokud jde o hodnocení, Enlisted obdržel smíšené reakce od hráčů a kritiků. Mnozí si pochvalují jeho autenticitu, realistické prostředí a škálu dostupných armád. Nicméně, někteří hráči vyjádřili obavy ohledně vyváženosti hry a optimalizace v jejích raných fázích vývoje.

Enlisted je zajímavou volbou pro hráče, kteří se zajímají o historii druhé světové války a chtějí zažít realistické a adrenalinové bitvy ve velkém měřítku. S postupem času se očekává další rozšíření jazykové podpory a vylepšení hry na základě zpětné vazby hráčů.

Herní platformy:

Enlisted je původně vydaný jako free-to-play hra pro PC, a to prostřednictvím herní platformy Gaijin.net Launcher. Nicméně, od svého vydání se Enlisted rozšířil na další herní platformy, včetně konzolí.

Enlisted je dostupný na platformě PlayStation 5 (PS5) a také na Xbox Series X/S, což znamená, že je podporován na nejnovější generaci konzolí. Bohužel, na starších konzolích jako PlayStation 4 (PS4) a Xbox One momentálně Enlisted není dostupný.

Věková dostupnost hry:

Věková dostupnost hry Enlisted se může lišit v závislosti na regionu a na platné legislativě každého státu. Obecně platí, že Enlisted je určen pro hráče ve věku 17 let a starší.

Hodnocení hry

Enlisted je poutavá válečná hra, která věrně zachycuje atmosféru druhé světové války. S autentickým prostředím, historicky věrnými zbraněmi a vozidly nabízí hráčům realistické zážitky z velkých multiplayerových bitevních polí.

Hra se vyznačuje taktickou a kooperativní hratelností, která přináší zábavu a výzvy pro hráče. Spolupráce s týmovými kolegy je klíčová pro úspěch ve velkých bitevních akcích. Kromě toho je hra dobře lokalizovaná do různých jazyků, což umožňuje hráčům z různých regionů vychutnat si ji ve svém mateřském jazyce.

I když hra není bez nedostatků a mohla by se ještě zdokonalit, přesto si zaslouží ocenění. S atmosférou druhé světové války a solidním herním základem nabízí Enlisted zábavné a napínavé zážitky pro fanoušky válečných her.

Celkově hodnotím Enlisted s 80% a doporučuji ji hráčům, kteří mají zájem o autentické válečné bitvy a taktickou kooperaci na bojištích druhé světové války.

Štítky: , , , , , ,